הפתרונות שלנו

MS-Project היא תוכנת ניהול הפרויקטים הנפוצה ביותר בעולם. התוכנה מאוד קלה לשימוש ומאפשרת לארגון לנהל את הפרויקט הבודד או את תכנית הפרויקטים בצורה יעילה ביותר. אנו מבצעים הטמעות והדרכות של MS-Project בשיטה מיוחדת הכוללת הדרכה קבוצתית וליווי אישי תוך הקניית דרכי עבודה נכונים וחיבור בין המתודולוגיה לבין המציאות.

 

קורס ניהול פרויקטים והכנה למבחן ה-PMP

PMP היא הסמכת מנהלי הפרויקטים הנחשבת ביותר כיום בעולם. יותר ויותר ארגונים מעוניינים להפקיד את ניהול הפרויקטים שלהם בידי מנהלים מוכשרים ומוסמכים. הקורס לא רק מכין את המשתתפים לבחינה עצמה אלא מספק גם ידע תיאורטי ומעשי מעולם ניהול הפרויקטים.

בקרוב
 
 

הקמה וניהול של משרדי PMO, הגדרת מתודולוגיות עבודה, בניית תכנית עבודה שנתית, תכנון ובקרת פרויקטים, ניהול לוחות זמנים, משאבים, ניהול סיכונים, בנייה ותחזוקה של דוחות ו-DASHBOARDS ועוד. אנחנו נדאג לשלב בארגונכם את ה-PMO המתאים ביותר. מעויינים בעזרה בגיוס ישיר? אנחנו יודעים מה נדרש מ-PMO איכותי ונבצע עבורכם את תהליך הגיוס לבחירת המתאימים ביותר!

 

Clarizen היא תוכנה לניהול פרויקטים בענן אשר מספקת פתרון מקיף לניהול הפורטפוליו הארגוני. התוכנה מאפשרת שקיפות ושיתוף פעולה בין כל העוסקים במלאכה , תהליכים אטוטמטיים לעבודה יעילה, UI גמיש וממשקים למערכות ארגוניות אחרות, דוחות ו- DASHBOARD דינאמיים לקבלת החלטות בזמן אמת. אנו נעזור לכם לאפיין את הצורך, לבצע ישום, הטמעה והדרכה של משתמשי הארגון.

אתם מוזמנים לניסוי התוכנה בחינם למשך 30 ימים.

 

סדנאות והדרכות

מעוניינים בהעשרת הידע הארגוני? רוצים לשפר יכולות בנושאים ספציפיים? לבחירתכם מבחר הדרכות וסדנאות כגון: ניהול סיכונים, ניהול לוחות זמנים, הדרכות מנהלים, סדנאות פרקטיות של MS Project ו- Clarizen והרצאות מיוחדות לפי צרכי הארגון